OMBUDS VILÁGNAP

Hogyan teremts krízisben biztonságot és maradj fejlődő szervezet? 

Csatlakozz az idei Ombuds 

Világnaphoz!

2022.10.27 18:00 ZOOM

Miért érdemes eljönnöd?

Hogy megtudd, a jelenlegi helyzetben hogyan lehet

  • Biztonságot és jóllétet teremteni!
  • Növekedni, akár megújulni is!
  • Munkaerőt megtartani!
SZOE

Regisztráció

Az esemény szakértői

 Csatlakozz a kerekasztal beszélgetéshez hogy együtt megvitassuk, körüljárjuk a témát, megtudjuk, hogy szakértőink hogyan hoztak létre nyerő stratégiákat cégeiknél, és a felmerülő kérdésekre válaszoljunk. Szeretnénk, ha Te is meglátnád az Ombuds funkcióban rejlő komplex lehetőségeket!

Kata

Gerákné Dr. Krasz Katalin

Munka- és szervezetpszichológusként 2000 óta HR tanácsadóként, trénerként és szervezetfejlesztőként egyének, csoportok és szervezetek fejlesztésével foglalkozik kis-, közép- és nagyvállalatoknál, a közszféra és versenyszféra szervezeteiben egyaránt. 

Tanácsadói, tréneri feladatai mellett a Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Ergonómia és Pszichológia Tanszékén adjunktusként dolgozik, ahol elsősorban munka- és szervezetpszichológiával kapcsolatos tantárgyakat oktat. Akadémiai háttere alapos, rendszerezett, naprakész elméleti ismereteket, míg tanácsadói tapasztalatai a gyakorlati tudást biztosítják, amelyeket nagyon jól hasznosít mindkét területen.

Müller Mónika

Müller Mónika

Felnőttképzési szakember, Humán Erőforrás területen több mint 15 éves szakmai és emberi tapasztalattal rendelkezik, mediátor, a Mental Team - munkahelyi mentális egészséget támogató komplex szolgáltatások - alapítótagja és társtulajdonosa, valamint belső szervezeti ombuds egy magyar tulajdonú 300 fős vállalatnál. Missziója a munkahelyi jóllét - a wellbeing -  fókuszban a munkavállaló, mint a szervezet legfontosabb erőforrása. Az önismeret fejlesztése munkájában és vállalkozásában is kiemelt szerepet kap, melyhez mint eszközt, saját fejlesztésű kártyajátékot is létrehozott partnereivel.

A Szervezeti Ombuds Egyesület tagja, munkájával támogatni szeretné az Ombuds látásmód szélesebb körben való elterjedését.

 

Czifra Juli

Czifra Julianna

Nemzetközileg minősített coach (PCC), projektmenedzser (PMP), és bejegyzett mediátor, 2022-ben végzett pszichológusként a BME munka- és szervezetpszichológia mesterszakán.

12 évet dolgozott projekt-, program- és portfoliómenedzsment területeken, 2013-ban az “Év Projektmenedzsere” díjazottja volt Magyarországon. 4 éve szabadúszó vezető-, csapat- és szervezetfejlesztő tanácsadóként és coachként dolgozik, valamint érzelmi és társas intelligenciával, és csapatvezetéssel kapcsolatos kurzusokat tart a Corvinus Egyetem Projektmenedzsment tanszékén óraadó oktatóként. Mesterszakos diplomamunkáját a szervezeti ombuds funkcióról írta.

Dr. Murányi Ildikó portré

Dr. Murányi Ildikó

Az Országos Mediátor Iroda vezetője, víziója, hogy társadalmi edukációs programja révén megváltoztassa a konfliktuskezelési kultúrát Magyarországon. Jogász és mediátor diplomáit a Pázmány Péter Katolikus egyetemen szerezte, majd business, executive coach és szervezeti ombuds területeken képezte magát tovább. 

20+ év üzleti, szakmai tapasztalattal, átfogó céges diagnosztikájával segít feltárni és orvosolni a szervezetet gyengítő konfliktusokat. A mediáció mellett egyéni vezetőfejlesztéssel, csoportokon belüli resztoratív konfliktuskezeléssel, az együttműködés és a belső kommunikáció javításával foglalkozik és aktívan dolgozik külső szervezeti ombudsként.